Sociëteitscommissie bestuur van Mutua Fides

PraesesJ.M.J (Joost) van Distertius@vindicat.nl
Vice-praesesJ.P. (Joep) Vekensoccie-vice-praeses@vindicat.nl
Abactis tevens vertrouwenspersoonA.L. (Lotte) Dekkerssoccie-abactis@vindicat.nl
FiscusS.J. (Sanne) van Velsensoccie-fiscus@vindicat.nl
NocturnusJ.L. (Julian) van der Veersoccie-nocturnus@vindicat.nl
AssessorN.F. (Noor) Klein Klouwenbergsoccie-assessor@vindicat.nl
Commissaris voor het InventarisP.D.A (Patrick) Anink

soccie-inventaris@vindicat.nl


Praeses - Joost van Dis
Vragen over:

- Het Sociëteitscommissie bestuur 
- Beveiliging 
- De sociëteit 
- Zaalavonden

Vice-praeses - Joep Veken
Vragen over:

- Inkopen en verkopen van alle dranken
- Drankcontracten
- Drankassortiment 

Sociëteits-Abactis tevens vertrouwenspersoon - Lotte Dekkers
Vragen over:

- Meisjes Evenementen Commissie
- Rechtsprekend Orgaan
- Vertrouwenspersoon
- EHBO
- Chauff-dispuut

Sociëteits-Fiscus - Sanne van Velsen
Vragen over:

- Passen- en betaalsystemen op de sociëteit
- Financiën van de Tap- en Nachtploeg, MEC, Chauff-dispuut en de Archief-Leeszaalcommissie 
- Corpsarchief en de Archief-Leeszaalcommissie 
- Voorzitter Kascommissie en contactpersoon subfisci

Nocturnus - Julian van der Veer
Vragen over:

- Nachtploeg
- Technische commissie 
- Dassen

Sociëteits-Assessor – Noor Klein Klouwenberg
Vragen over:

- Tapploeg
- Contactpersoon voor verschillende Commissies 
- VDB ploeg 

Inventaris - Patrick Anink
Vragen over:

- Projectcommissie
- Camerasystemen
- Sleutelsystemen 
- Toezicht brandveiligheid 
- Onderhoud van de sociëteit