Lustrum

Dit jaar viert Vindicat haar 205-jarig bestaan. Het gehele jaar zal in het teken staan van het 41ste Lustrum. Er zullen verscheidene activiteiten georganiseerd worden; van een symposium tot een kickboksgala waarvoor leden vier maanden lang een trainingstraject ingaan. Daarnaast wordt de stad Groningen in het zonnetje gezet tijdens de Stadjersweek. De climax zal plaatsvinden van 10 tot en met 21 juli op een geheel door leden opgebouwd lustrumterrein. Reünisten zijn uitgenodigd om op zaterdag 11 juli hun Groningentijd te herbeleven. Inmiddels is ook het thema van het 41ste Lustrum bekend, namelijk Spelenderwijs!! Voor meer informatie en mogelijkheden tot samenwerking ga naar de site van het Lustrum. 


De 41ste Lustrum commissie

PraesesClarine Hugenholtzclarinehugenholtz@vindicat.nl+31 6 12 46 14 30
AbactisJulie de Jongjuliedejong@vindicat.nl+31 6 43 68 66 80
Fiscus PrimusKristan Dötschkristandotsch@vindicat.nl+31 6 11 49 19 10
Fiscus SecundaJudith ter Kuilejudithterkuile@vindicat.nl+31 6 43 77 36 97
AcquisitieEduard Hietinkeduardhietink@vindicat.nl+31 6 15 44 99 39
Assessor PrimaFenna van der Zijdenfennavanderzijden@vindicat.nl+31 6 40 91 16 32
Assessor SecundusChiem Rozemachiemrozema@vindicat.nl+31 6 29 58 19 56
Assessor TertiusRuben Petitrubenpetit@vindicat.nl+31 6 26 31 41 61
Lustrum.jpg