Senaat & Soccie

Senatus Illustrissimus Studiosorum Groningae

Senatus Rector

S.L. (Stijn) Derksen

rector@vindicat.nl

050-3048050
06-43258907

Senatus Abactis / Prorector

Mej. F.D. (Fleur) Ponne

abactis@vindicat.nl

050-3048051 

06-43258908

Senatus Fiscus Primus

J.B. (Joris) Adolfsen

fiscus1@vindicat.nl

050-3048052

Senatus Fiscus Secunda

Mej. J.F. (Julie) Glazener

fiscus2@vindicat.nl

050-3048053

Senatus Assessor Primus

L.W.H. (Luuk) Glaser

primus@vindicat.nl

050-3048054
06-43258911

Senatus Assessor Aedificii Societatis

J.A. (Joris) van Aken

societatis@vindicat.nl

050-3048055 

Senatus Assessor Secunda

Mej. J.A.C. (Juliette) Westerink

secunda@vindicat.nl

050-3048056 

Senatus Assessor Tertius

G. (Gilles) Krantz

tertius@vindicat.nl

050-3048057 

Senatus Pedellus Maior

S.B. Bakker 

   

Senatus Pedellus Minor

G. Vredeveld  

   

Senaat Vindicat 2016-2017 Senaat Vindicat 2016-2017

Sociëteitscommissie bestuur voor Mutua Fides

Praeses G. (Gilles) Krantz tertius@vindicat.nl
Vice-Praeses C.V.M. (Christiaan) Boelaars soccie-vice-praeses@vindicat.nl
Abactis Mej. S.M.M.A. (Sophie) Schretlen soccie-abactis@vindicat.nl
Fiscus Mej. A.B. (Anna-Belle) de Blanken soccie-fiscus@vindicat.nl
Nocturnus S.R. (Sander) Takken soccie-nocturnus@vindicat.nl
Assessor Mej. A.W.M. (Anne) Witteveen soccie-assessor@vindicat.nl
Commissaris voor het Inventaris P.M.L. (Philippe) Clercx soccie-inventaris@vindicat.nl

 

 

Inloggen