Senaat & Soccie

Senatus Illustrissimus Studiosorum Groningae

Senatus Rector

C.A. (Cappi) Wefers Bettink

rector@vindicat.nl

050-3048050
06-43258907

Senatus Abactis / Prorector/Vertrouwenspersoon

Mej. D.Q. (Danique) Vreeburg

abactis@vindicat.nl

050-3048051 

06-43258908

Senatus Fiscus Primus

T.M.A. (Thomas) van Manen

fiscus1@vindicat.nl

050-3048052

Senatus Fiscus Secunda

Mej. B.A. (Bobbie) Schüller

fiscus2@vindicat.nl

050-3048053

Senatus Assessor Primus

J. (Jelmer) Dielwart

primus@vindicat.nl

050-3048054
06-43258911

Senatus Assessor Aedificii Societatis

V.J. (Victor) Houtman

societatis@vindicat.nl

050-3048055 

Senatus Assessor Secunda

Mej. L.E. (Lot) Bergkamp

secunda@vindicat.nl

050-3048056 

Senatus Assessor Tertius

C. (Casper) van der Laan

tertius@vindicat.nl

050-3048057 

Senatus Pedellus Maior

S.B. Bakker 

   

Senatus Pedellus Minor

G. Vredeveld  

   

 

Sociëteitscommissie bestuur voor Mutua Fides

Praeses

C. (Casper) van der Laan

tertius@vindicat.nl

Vice-Praeses

P. (Pepijn) Straatman

soccie-vice-praeses@vindicat.nl

Abactis

Mej. I. (Imke) Sonnemans

soccie-abactis@vindicat.nl

Fiscus

Mej. A. (Annabel) de Kroon

soccie-fiscus@vindicat.nl

Nocturnus

M. (Max) Knipscheer

soccie-nocturnus@vindicat.nl

Assessor

Mej. M.C.E. (Eugenie) Croiset van Uchelen

soccie-assessor@vindicat.nl

Commissaris voor het Inventaris

J.M.L. (Joep) Martens

soccie-inventaris@vindicat.nl

 

Inloggen