Senaat & Soccie

Senatus Illustrissimus Studiosorum Groningae

Senatus Rector

M.J.M. (Marc) Mohr

rector@vindicat.nl

050-3048050
06-43258907

Senatus Abactis / Prorector

Mej. J.E. (Jorien) te Riet ook genaamd Scholten

abactis@vindicat.nl

050-3048051 

06-43258908

Senatus Fiscus Primus

G.H. (Gaius) Hugenholtz

fiscus1@vindicat.nl

050-3048052

Senatus Fiscus Secunda

Mej. I.O. (Isabelle) Petit

fiscus2@vindicat.nl

050-3048053

Senatus Assessor Primus

T. (Tim) Kanters

primus@vindicat.nl

050-3048054
06-43258911

Senatus Assessor Aedificii Societatis

D.J.J.J. (Daan) Rietra

societatis@vindicat.nl

050-3048055 

Senatus Assessor Secunda

Mej. M.C.E. (Merel) Baartmans

secunda@vindicat.nl

050-3048056 

Senatus Assessor Tertius

C.A.A. (Coen) Verhagen

tertius@vindicat.nl

050-3048057 

Senatus Pedellus Maior

S.B. Bakker 

   

Senatus Pedellus Minor

G. Vredeveld  

   

 

Sociëteitscommissie bestuur voor Mutua Fides

Praeses

C.A.A. (Coen) Verhagen

tertius@vindicat.nl

Vice-Praeses

J.T. (Jorn) den Brave

soccie-vice-praeses@vindicat.nl

Abactis

Mej. R. (Roos) Visser

soccie-abactis@vindicat.nl

Fiscus

Mej. C.E.A. (Caroline) Leopold

soccie-fiscus@vindicat.nl

Nocturnus

C.C. (Coen) van Dijk

soccie-nocturnus@vindicat.nl

Assessor

Mej. T.M. (Tessel) Vogel

soccie-assessor@vindicat.nl

Commissaris voor het Inventaris

I.A.E. (Idsert) Holtrop

soccie-inventaris@vindicat.nl

 

Inloggen