Senaat & Soccie

Senatus Illustrissimus Studiosorum Groningae

Senatus Rector

F. (Floris) Hamann

rector@vindicat.nl

050-3048050
06-27401391

Senatus Abactis / Prorector/Vertrouwenspersoon

Mej. W.A. (Wibien) ter Kulve

abactis@vindicat.nl

050-3048051 

06-54169421

Senatus Fiscus Primus

G.J. (Gijs) Harmeling

fiscus1@vindicat.nl

050-3048052

Senatus Fiscus Secunda

Mej. S.A.L. (Sandrine) Janssen

fiscus2@vindicat.nl

050-3048053

Senatus Assessor Primus

Q.M. (Quinten) van der Leest

primus@vindicat.nl

050-3048054
06-43258911

Senatus Assessor Aedificii Societatis

M.A.H. (Martijn) van den Noort

societatis@vindicat.nl

050-3048055 

06-43258912

Senatus Assessor Secunda

Mej. N.M.H.M. (Nadine) Mignot

secunda@vindicat.nl

050-3048056 

Senatus Assessor Tertius

R.W. (Bob) Hoopman

tertius@vindicat.nl

050-3048057 

Senatus Pedellus Maior

S.B. Bakker 

   

Senatus Pedellus Minor

G. Vredeveld  

 

 

Senatus Pedellus A. S. Bolling    

 

Sociëteitscommissie bestuur van Mutua Fides

Praeses

R.W. (Bob) Hoopman

tertius@vindicat.nl

Vice-Praeses

S. (Sjoerd) Faber

soccie-vice-praeses@vindicat.nl

Abactis

Mej. A. (Annemijn) van Boven

soccie-abactis@vindicat.nl

Fiscus

Mej. E. (Eline) Neutelings

soccie-fiscus@vindicat.nl

Nocturnus

N. (Nordin) Spruijt

soccie-nocturnus@vindicat.nl

Assessor

Mej. J. (Juliette) Linn

soccie-assessor@vindicat.nl

Commissaris voor het Inventaris

L. (Louis) Tuynman

soccie-inventaris@vindicat.nl

 

Inloggen